| Valentyn22 a întrebat:

Salut caut si eu un manual de franceza corinth L2 clasa 12 in format pdf daca stiti vreun site pe unde il gasesc ar fi perfect...

1 răspuns:
| pantera30 a răspuns:

Te pot ajuta eu spune de unde esti am nvoie de carte sa fie scanat pagina cu pagina apoi scanarea din calculator se salvează in format PDF trebuie sa intri la setări printare si dai ca si cum, printezi. Mult noroc asta o poti face si tu acasa daca ai un Pc si o imprimanta cu scanare dar cel mai bine mergi la o librărie si il faci acolo ti-l fac ei te costa cam 20 bani pagina si față si verso. In format alb negru dar scanarea daca rămâne scanat pe un stik e un LEU SI 50 bani pe pagina. Asa ca mai bine imprimezi pe hârtie acum tu hotărăști. Mult noroc. Astept funda. Multumesc