| cutzubica a întrebat:

Ce imi puteti spune despre MASONI? Am inteles ca ei conduc lumea din Umbra si inca cateva chestii, mai stiu semne etc... Dau "FUNDA" celui care imi poate spune cat mai multe chestii adevarate despre MASONI...

Răspuns Câştigător
| AmaneMisa a răspuns:

Gasesti aici despre ei http://despremasonerie.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Caută pe YouTube, "Music Industry Explosed"

| J0hn a răspuns:

Aici vrei tu sa aflii despre masoni? citeste articole informeaza-te vezi ca o sa gasesti si carti. nu pe TPU

| eusicumine_4355 a răspuns:

O gramada de abureli si cacaturi, nu se merita sa-ti bati capu' cu ele.Traieste-ti viata fara griji, singurul/a care o controleaza esti tu