| Edmonds2342 a întrebat:

Ce pot face ca sa am semnal wifi in camera, unde am pc ul? Asta in conditiile in care routeru si modemul sunt in alta camera si nu vreau sa le mut. Pot pune inca un router in camera cu pc ul sau ce e de facut?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimba routerul. In mod normal trebuia ca semnalul sa iti acopere toata casa.

| dannyel86 a răspuns:

"Wireless extender" cred ca te-ar ajuta.
https://www.emag.ro/......ER9VNBBBM/

| Edmonds2342 explică (pentru dannyel86):

Si cum se conecetaza la router? Prin fir sau wireless?

| dannyel86 a răspuns (pentru Edmonds2342):

Prin fir. Si transmite semnalul wireless la celelalte dispozitive.
Daca te-ai uitat la poze, are un port ethernet unde se conecteaza cablul.

| cristianmaritoiu a răspuns:

Tragi in cablu de la router pana in PC