| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Ce service pentru aparate foto recomandati? Multam

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar ce problema are

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Trebuie schimbat shutter ul

| Violleta2022 a răspuns:

Cele pe care le gasesti disponibile, in orasul tau.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am cerut recomandari de service uri … la mine in oras nu sunt service uri …

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu spui din ce oras esti, nu te astepta sa iti ofere cineva vreun raspuns ajutator.

Eu ti-as recomnada la mine in oras, dar nu stiu daca ai tu bani atat de multi sa calatoresti pana in Australia.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Si ce faci draga in Australia? La produs?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil ca-n creierasul tau, toti care pleaca afara merg la produs...
Ohh, am inteles, tu vorbeai din propria-ti experinta!

Din fericire pentru mine, noi suntem cetateni australieni de peste 30 de ani, emigrand aici cu toata familia.
Cu siguranta tu confunzi Austria cu Australia!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu tin minte sa te fi intrebat laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum iti aduci aminte ce ai scris acum 4 ore, ori stai prost si cu memoria?

"acum 4 ore | xrtmgbrt explică (pentru Violleta2022):
Si ce faci draga in Australia? La produs?"

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu asta, nu tin minte sa te fi intrebat de cat timp esti in Australia si ca esti cu familia laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am dat eu explicatie clara si amanuntita, ca tu habari nu ai pe unde-i Australia si nici in ce conditii se ajunge acolo.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nici nu ma intereseaza cum se ajunge, eu daca intreb de service uri pe un site roman, clar ca vreau din Romania, multi vorbiti mult si fara rost….+ca nu cred ca ai inteles ca " trimit aparatul prin curier ca in zona mea nu sunt service uri "

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand cauti ceva pune si orasul unde esti, ca cei din ZONA ta sa-ti poata da informatia necesara!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu zau? Pai si de ce nu ai scris din start daca am cerut nume service uri? Clar ca vreau din toata Romania ca poate e un service mai ok in cluj decat Brasov, Bucuresti etc…

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nevoie sa te deplasezi tu!
am avut odata probleme cu laptotul.Cum cei de aici nu au zis ca nu imi pot rezolva, l-au trimis la Bucuresti prin curier

| mihai69 a răspuns:

Încearcă la f64.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Merci

| Fatamuntilor a răspuns:

Inteaba la un studio foto. acolo va stii unde sa te indrume!
mai bine decat nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Merci, am sa vad ce imi zic domnii de acolo.

| Dannnnii a răspuns:

Mergi la care e disponibil si vezi daca te poate ajuta.

| anonim_4396 explică (pentru Dannnnii):

Hmm… pai faza e ca nu am unde sa merg la mine in oras, de aia am cerut ceva recomandari

| Dannnnii a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe toata raza judetului, nici nu ai precizat unde locuiesti, de unde vrei sa ghicim

| anonim_4396 explică (pentru Dannnnii):

Las o asa, eu intreb de service uri sa stiu unde sa trimit aparatul …daca gaseam in raza in care as putea ajunge usor nu ma mai chinuiam sa intreb