| Reek54 a întrebat:

Ce aparate foto imi recomandati?
Pretul intre 100 si 250 lei.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canon Power Shot A810. Pe net e undeva la 350 de lei dar daca te duci prin magazine s-ar putea sa o gasesti la oferta. Eu am dat 250 de lei pe ea si mi-a dar si cateva accesorii.

| Reek54 explică (pentru anonim_4396):

La ala tocmai ma uitam, spune si tu de altele laughing

| alexclaudiu2003 a răspuns:

La banii astia poti cumpara un Pobeda sovietic cu film, din orice talcioc

| Reek54 explică (pentru alexclaudiu2003):

Ramai la glumele tale de cacanar.

| alexclaudiu2003 a răspuns (pentru Reek54):

Bai foame'n gat, in locul tau imi era rusine sa pun asemenea intrebare, un aparat foto costa 400 lei, Panasonic, Sony, Samsung, tu ne intrebi de Noname facute pe vapori? cauta pe okazii unu la mana 7 daca nu ai bani nici sa treci strada da vrei sa faci poze la minut