| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Salut, cei care sunt în clasa a 12-a și aveti simulare la istorie, voi pe ce teme va axați mai mult?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe NIMIC! Citesti cu atenție subiectul (nu inveți nimic anterior), răspunzi la ce scrie pe acolo și iei șase!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe gagici

| Yurisa a răspuns:

Am dat bacul anul trecut: Pe comunism, relatii internationale, Romania in raboaie mondiale, formarea Romaniei mari, datele de la domnitori, constitutii.
Trebuie sa te axezi pe toate, ideea e ca niciodata nu am vazut eseu despre romanitate. Exista cateva intrebari, dar nu s-a dat eseu pe tema asta