| ciupi a întrebat:

Salut.cine ma poate ajuta si pe mine? sunt in Italia si as vrea sa ma conectez la o retea de wireless, numai ca este codat, cum pot sa fac sa ma conectez la acea pesrsoana.

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Nu fii romanlaughing

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fara sa stii parola nu te poti conecta. Incearca sa te intelegi cu respectivul, eventual sa suporti si tu o parte din costul abonamentului.

| MitroKta a răspuns:

Nu ai cum. Reteaua e parolata si n-ai sanse s-o nimeresti.

| Verdant a răspuns:

Nu te poti conecta, trebuie sa intrebi daca iti da parola. Daca nu iti da, plimbate prin casa pe la geamuri, gasesti si decodate. (Adica fara lacat). Apropo, trebuie sa ai semnal minim o liniunta ca sa te conectezi macar la o retea decodata. Depinde, daca ai telefon, gasesti mai greu retele, daca esti pe laptop de exemplu gasesti mai usor. Sper ca ti-am fost de ajutor!