| danutzzz1992 a întrebat:

Cine stie o firma serioasa pentru transport bunuri in Italia catre Romania? Pote imi ziceti si-un pret estimativ!
Imi spunea cineva ca e o firma care taxeaza la metru patrat aveti idee?
Va rog nu copiati nimic de pe GoogLe. stiu si eu sa caut, daca stiti ceva concret, multumesc!

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Parca Atlassib. Oricum firmele care au curse de autocare au si serviciu de coletarie, preturile incep de la 1€/kg, probabil pentru colete mai grele. Doar ca nu se pot trimite chestii fragile, coletele merg in remorca autocarului care se scutura ca dracu'.