| Anonimus0242p a întrebat:

SAlut Comunitate TPU, am si eu nevoie pentru un proiect, daca stiti sau mai stii cum era pe vremea lui Emil Constantinescu, cum era el ca persoana, cum mergea tara in mandatul sau, dar mai detaliat daca stiti si parerea voastra despre el!
Daca stiti, dau funda si va multumesc la toti anticipat!
Argumente si pro / Contra.

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Tot ce tin minte e ca... YEEEEEEEEEEEEEIIIIIIEEEEEEEE nu mai e la putere UCIGASUL DE ILIESCU, iar apoi a fost votat Iliescu la loc pentru ca asta si partidul lui AU FURAT SI MAI RAU CA FESENEU'!