| ゼロの a întrebat:

Cum as putea sa ma transfer de la liceul banatean la anaslan din Timisoara? De la mate info tot la mete-info.
Mentionez ca azi am aflat ca acolo am fost repartizat.
Si cum a-s putea afla daca mai sunt locuri disponibile?
Am media 8, 94 si banatean a fost a doua optiune dupa moisil, dar la anaslan sunt mai multi colegi de la mine din clasa, asa ca imi va fi mai usor.
Daca se poate sa fie ceva rapid, pana vinera asta care vine (20 a 7-a 2012)

6 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Vorbeste la secretariatul liceelor poate a mai ramas un loc unde vrei tu. POate te poti intelege cu eihappy

| Anddreee a răspuns:

Eu stiam ca nu ai cum sa te muti de la un liceu la altul asa, adica atat de repede.
La ce sa se mai faca repartizarea pe licee daca toata lumea s`ar putea schimba oricum daca nu le convine unde au picat?
Trebuie sa faci cel putin un semestru acolo unde esti si pe urma sa te muti.

| kenonro a răspuns:

Salut ne salvam unul pe altul, eu vreau exact invers de la anaslan mate-info la colegiul national banatean mate-info, te rog daca ma poti contacta sau sa dai un bib la numarul:0768272240.Iti multumesc mult!

| ゼロの explică (pentru kenonro):

Mersi de ajutor, dar mama nu ma mai lasa sa ma mut.sad
Oricum de ce ai postat de 2 ori?

| kenonro a răspuns:

Ne salvam unul pe altul.Eu vreau exact invers de la anaslan mate-info la colegiul national banatean mate-info te rog sa ma contactezi sau sa imi dai macar un bip la numarul:0768272240.

| kenonro a răspuns:

Eu oricum am sa ma mut din semestrul al 2-lea, daca puteai si tu acum cred ca era perfect...ne intelegeam cu ei si ne transferam. O sa fie greu sa ma acomodez un semestru si apoi sa ma mut. Am scris de doua ori deoarece am scris de pe telefon si odata a picat wireless-ul si am crezut ca nu a trimis mesajul. Oricum daca te razgandesti zilele astea ai numarul meu de telefon...Salut happy