| clausweet a întrebat:

Salut, cum folosesc time viewer? Vreau sa intru de pe un calculator pe altul si nu stiu cum, si are ceva daca celalalt calculator e virusat? Virusii se baga si in calculatorul meu?

1 răspuns:
| xVicky a răspuns:

Trebuie sa deschizi TimeViewer.Iti va aparea la amandoua cate un id si o parola.In dreapta ai id-ul partenerului.Introduci id-ul de la celalalt calculator si apoi iti cere parola.Introduci si parola celuilalt si ai intrat in calculatorul lui.Cand nu mai ai nevoie dai,, X" si se inchide TimeViewer.Nu,nu iei virusi.Mult succes!