| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Am luat un virus de pe facebook... Asa, nu ma lasa sa scriu absolut nimic "pentru cateva zile ". Daca intru de pe un alt calculator pe facebook-ul virusat, risc sa se viruseze si celalalt calculator? URGENT

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Daca dai click pe respectivul link ...atunci da, se viruseaza si celalalt calculator!
Fa o scanare cu malwarebytes si ar trebui sa scapi de virus!
http://download.cnet.com/......04572.html

2 răspunsuri:
| Hardy2000 a răspuns:

Nu se va virusa! Pentru ca virusul este in PC tau! Si daca intri de pe alt PC sa nu intri in aceleas fisiere cum ai intrat in a tau, ca sa nul virusez si pe acela! pe curand! FUNDA?

| eu2112 a răspuns:

Da... se va virusa si acel calculator