| Rony56 a întrebat:

Salut cum imi updatez driverul de la placa video? Metoda aia din Device Manager si sa dai Update e o pacaleala, nu merge. Am Graphics Accelerator dar e o versiune veche, o vreau pe cea mai noua.
Am un Intel Chipset Family 4 Series (placa video). Imi dati un site unde sa imi descarc cea mai noua versiune a driverului?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Tu nu ai placa video. Cu un driver nou nu vei simti nimic.

| Dante30 a răspuns:

Nu te complica cu siteuri etc daca ai cont pe vreun tracker ia-ti driver genius cu licenta/crack de pe tracker fie cu sau fara cont si iti va gasi orice driver outdated.