| HappyDreaM a întrebat:

Salut cum instalez driverele pe un laptop hp 620 trebuie sa le descarc sau sunt incluse pe dvd ul pe care l-am primit pe dvd scrie System Recovery DVD SLED 11 Linux?

3 răspunsuri:
| crystyn3lmp3 a răspuns:

Daca dvd-ul e nou din magazin atunci da, sunt pe dvd. daca il ai de la cineva(de la vreun baiat l-ai cumparat sau de la vreun amanet) atunci cauta pe net driverele si v-ei gasiwinking

| spinake a răspuns:

Http://h20000.www2.hp.com/......wnload.jsp

asta e siteul lor incearca sa le iei de acolo daca nu lasa componetele pe privat si iti dau linkurile de la ele!

| HappyDreaM explică:

Pai dwd ul e primit de la ei dar cand il bag nu se porneste nicun autorun nimic si dacal repornesc incepe sa instaleze linuxul sistemul de operare era linuxul dar am pus windows 7 deci ce pot sa fac? inAFARA SA descarc driverele manual