| jeoytrp a întrebat:

Cum instalez driverele pe un laptop nou, care nu are nici windows? ce sunt mai exact, ca nu am primit decat un cd cu laptopul. FUNDA

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Cum nu ai windows pe el? o.O
Pai iti trebuie driver pentru placa de sunet ca sa ai sonor, sa asculti muzica, etc si driver pentru placa video ca sa joci jocuri, etc, dupa iti instalezi tu pentru web, wi-fi, etc!
Dar cu driverele nu-i problema, pentru ca windows`ul face automat update daca ai 7! big grin