| Vlad0803 a întrebat:

Cum pot sa scap de eroarea de la mess :Internet explorer script error? din cauza ei nu mai pot vedea conversatia cu celalalt.
ofer funda pentru raspunsul util

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Reinstaleaza internet explorer sau dezinstaleaza-l si foloseste alt browser. de exemplu, eu folosesc mozilla firefox de ani de zile, din disperare de cate dude imi facea explorerul si nu am mai avut niciun fel de probleme de atunci.

| Vlad0803 explică (pentru mixxjim):

Degeaba, nu merge. am incercat o gramada de metode si nu reusesc. imi face faza doar pe windows xp pe 7 nu am probleme.

| mixxjim a răspuns (pentru Vlad0803):

E posibil sa fie un conflict intre o versiunea prea recenta de explorer si versiunea atat de veche care e xp happy nu de alta, ca-s frati, sa ne faca sa dam banii pe un windows care sa mearga cu explorerul, nu? ca singur zici ca pe 7 merge bine, deci asta-i, pastreaza w7 si ai rezolvat problema happy