| RadaCv9 a întrebat:

Cunosc o fata care cred ca ma place si o plac si eu. si imi e cam jena sa o intreb daca vrea sa stea cu mine:1) cum ar trebui sa procedez ca sa aflu daca chiar ma place. 2) Daca as sti ca ma place cum ar trebui sa o intreb daca vrea sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| laryyssaa a răspuns:

Pentru inceput poarta-te frumos cu ea, da-i de inteles ca o placi, fa-o pe ea sa te placa mai mult. apoi daca totul merge bine gaseste un moment mai romantic si intreb-o daca vrea sa fie iubita ta. daca te duci la ea si o intrebi direct risti sa o sperii si sa te refuze; deci cel mai bine este sa va apropiati mai mult si apoi sunt sigura ca o sa vrea si ea.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ori intri in cercu ei de prieteni si tragi de limba pe vreunu din ei ori iti faci curaj si ii spui in fata, incercarea moarte n-are

| meedanyy a răspuns:

Pai ii pui pe prietenii tai sa le intrebe pe prietenele ei daca ii place de tine. si dupa o intrebi daca are prieten si daca vrea sa strea cu tinewinking
Foarte simplu:*