| alin_6096 a întrebat:

Sunt alin am 15 ani si imi place de o fata mai mare ca mine ea are 16 ani, vorbim destul de des in ultimul timp la telefon. dar imi este jena sa o intreb daca vrea sa fie pritena mea. cum procedez?

2 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

Mai roaga-i si pe parinti sa te ajute, poate o vor invita la tine si ei vor conversa mai deschis cu ea decat intrebarea ta timida.

| danyyy a răspuns:

Pai nu stiu pentru inceput invit-o in oras la un suc la o cofetarie si vezi cum ti se pare. daca o sa mai accepte sa iasa cu tine poti sa i zici ca iti place de ea si ai vrea sa stii daca vrea sa fie cu tine. si eu is cam tot intr-o asa situatie da cred ca am pierduto uh nu fa greseala asta. bafta.