| Th3Li0N a întrebat:

Salut daca am procesor pentium 4 3ghz si 4gb ram si o placa video NVIDIA GeForce de 2gb GDDR3 este foarte bun pentru jocuri?

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Procesoru e cam slab

| cristiiiiiii a răspuns:

thumbs up e perfect

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

E fenomenalwinking Te **** pe toate jocurile de sus tongue

| Th3Li0N explică (pentru b34TdoWnLiV3):

Scrie sa inteleg ceva acolo Te **** ce inseamna? scrie citet

| CiprianFreeLife a răspuns:

Configuratiile sunt foarte bune chiar si pentru un gamer profesionis.

| Th3Li0N explică (pentru CiprianFreeLife):

Chiar mai convins sa cumpar placa video de 2gb Nvidia special pentru jocuri prima data am vrut sa cumpar de 1gb tot Nvidia dar am spus nu merita caci dupa aia o sa vreau de 2gb si nu rezolv nimic asa ca cumpar una de 2gb Nvidia GeForce si gata si am calculator gaming caci in prezent am o placa de 128mb video integrata aia de 2gb va fi dedicata big grin mersii

| Katalin12 a răspuns:

E foarte bun asa il am si eu.

| DragosAlex1 a răspuns:

Procesor doar de 3ghz? si al meu e asa da are procesor i-5 de 3ghz.mie imi merg toatehappy

| int10 a răspuns:

Da

| Sindrom_4824 a răspuns:

Este buna! dar nu cea mai buna!

| Th3Li0N explică (pentru Sindrom_4824):

Poi ma gandesc ca nu e cea mai buna un prieten de al meu are Intel I7 TM cu 8 nuclee de 3, 2ghz si placa video Nvidia GeForce de 4gb GDDR5 are 4gb ram hdd il are de 600 are Toshiba satelit e LAPTOP a dat pe el 23 de milioane nou nout oferta pe eMAG a nimerito! e GAMING are 145 de programe si toate aproape se blocheaza dar cand vine vorba de jocuri laughing ii brici pana in anul 2015 n-are problema cu jocurile pana ce nu se vor inventa jocuri cu 8 gb placa video big grin ori cum stiu ca nu e cea mai buna dar zic sa ma joc jocuri cat de cat din anul acesta