| MariusToc a întrebat:

Daca tin 2-3 secunde click stanga apasat apoi iau degetul de pe mouse click-ul ramane inca apasat (software nu harware).Nu e problema de la mouse caci am laptop si la touchpad la fel se intampla.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FrumoasaTa a răspuns:

Ei bine eu cred ca asa e si normal...nu stiu parerea ta dar eu cred ca asa si trebuie sa fie

4 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Sincer chiar am fost curioasa si am incercat.Da, ramine apasat

| MariusToc explică (pentru FrumoasaTa):

Si nu sti ce ar putea fi? asa e normal?

| FrumoasaTa a răspuns (pentru MariusToc):

Ei bine eu cred ca asa e si normal...nu stiu parerea ta dar eu cred ca asa si trebuie sa fie

| hiperdoza a răspuns:

Stiu eu raspunsul! Chiar acum am aflat!
Intra Control Panel(Panou de control)->apoi in Apoi in Hardware si Sunete->apoi in setari Mouse->apoi in fereastra care ti-a aparut DEBIFEZI optiunea BlocareClick!
Aceeasi problema am amut-o si eu si chiar acum 5 min am rezolvat-o! 1! Etc
Sper ca ti-am fost de Ajutor!

| hiperdoza a răspuns:

Chiar acum 10 min am avut aceeasi problema dar am rezolvat-o si acum am sa-ti spun ce a avut! Deci tu aveai activat propritatea Blocare Click!
Pentru a o dezactiva intra in Control Panel(Panou de Control)->apoi in Harware si Sunete(Hardware and Sounds)->apoi in Mouse(setarile Mouse-ului)->apoi in meniul Butoane jos de tot debifezi optiunea Blocare click)
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Toate cele bune, bla bla ad!