| alexxx a întrebat:

Salut dau funda la care ma ajutahappydeci am vazut o dat o reclama pe 220.ro cu romtelecom arata un videoclip cu una de explica servici de poti opri da in reluare sau inregistra etc.si as vrea sa il arat si la tata ca sa ne schimbamlaughing

1 răspuns:
| paul_7261 a răspuns:

Eu zic sa lasi astea ca dupa iti vine milioane de platithee heeasa ceva in europa exista demult timp si nu e asa scump 25 de euro acum dar la noi cred ca ii de 5 ori mai mult asa ca nare rosthappy