| anon2367534564396 a întrebat:

De ce dureaza atat de mult sa mi se aprobe raspunsurile?
Uneori imi ia cateva ore...

Răspuns Câştigător
| Gexu a răspuns:

Pentru ca esti destul de nou si nu ai o activitate prea dezvoltata pe acest site!

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca esti nou si nu prea ai activitate pe site, raspunsurile tale sunt verificate.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pentru ca esti nou.

mariana
| mariana a răspuns:

Esti pe site din 23 septembrie si fiind la inceput intrebarile tale sunt verificate pentru ca sa nu apara probleme ulteriuoare daca sunt puse intrebari jignitoare, injurioase ori cu un caracter obscen. Ai rabdare, incearca sa fii activ, da cat mai multe raspunsuri la intrebarile la care cunosti raspunsul si o sa vezi ca vor vedea cum gandesti si apoi vei scapa de "control".
Ma bucur ca ai venit pe acest site si prin activitatea ta "fa si tu lumea un pic mai buna" si vei vedea ca o sa ai si satisfactii pentru activitatea ta.
Sa fii sanatos si sa ne bucuri cu prezenta ta ca user TPU.

| topcat a răspuns:

Nu esti singur. Noi, astia mai noi suntem tratati mai special. Suntem boboci.

| noname1235454544554 a răspuns:

Operatorul s-a dus sa ia si el o pauza... e si el om big grin