| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ce mouse-ul meu fara fir nu are buton de oprire/pornire? Si cum se foloseste? L-am luat de la Altex.
Si apropo, la tastatura de ce nu am primit niciun stick pe care sa-l bag in unitate? (tot fara fir si ea)

2 răspunsuri:
| Crush247 a răspuns:

La mouse te-ai gandit ca se amprinde de pe click sau alt buton tipic unui mouse obisnuit?
La tastatura te-ai gandit ca e Wireless / bluetooth? :} laughing

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

-_-Pai si de ce nu ai intrebat asta mai devreme? Oricum cam trebuie sa cunoastem si noi despre ce vorbesti deci niste denumiri de modele ar ajuta.Pentru ca poate am eu imaginatie saraca dar cam nu imi imaginez ce ai acolo in fata.