| Distress a întrebat:

Salut, de ceva timp cand imi accesez contul de yahoo messenger dupa ce introduc datele si dau sign in primesc un mesaj cum ca nu pot fii logat din cauza ca nu am o conexiune la internet.As vrea sa stiu daca se poate face ceva

Răspuns Câştigător
| DavidOsam a răspuns:

Esti sigur ca iti da eroare de conexiune pe messenger? Daca nu poti intra pe email, cam asta ar fi motivul pentru care nu te poti loga nici pe mess.

5 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Messenger-Connections-Selectezi "Broadband (DSL/Cable)"-Ok. Daca e selectat, schimbi pe oricare alta optiune de acolo si apoi pui la loc pe broadband.

| Distress explică (pentru DavidOsam):

Salut, multumesc de raspuns, dar din pacate nu mi-a fost de ajutor.Am selectat toate cele 3 optiuni in parte si in niciunul dintre cazuri nu am reusit sa ma conectez

| DavidOsam a răspuns (pentru Distress):

La firewall te-ai uitat? Pe email poti intra?

| Distress explică (pentru DavidOsam):

Pe email nu pot intra deoarece imi cere raspunsul la intrebarea de securitate pe care am pus-o acum 4 ani.

| Distress explică (pentru DavidOsam):

Pe email as putea intra daca as stii raspunsul la intrebarea de securitate, si da, pe messenger imi da eroare de conexiune

| DavidOsam a răspuns (pentru Distress):

Esti sigur ca iti da eroare de conexiune pe messenger? Daca nu poti intra pe email, cam asta ar fi motivul pentru care nu te poti loga nici pe mess.