| MarkMarian3 a întrebat:

Salut, de curand am instalat un windows 7 64 bit, pe ASUS x556U, totul bine si frumos dar acum nu merg usb-urile si nici touchpad-ul, si numai tastatura de la el merge, am incercat sa reinstalez windowsul prin stick boot, si nimic cum deschid laptopul nu merge nici un usb ma gandesc sa fie din bios ceva oricum are un bios ciudat are cineva idee ce ar putea fi? de stricat nu ar avea cum sa se strice usb-urile sa fie din laptop...

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Salut. Ai instalat driverele laptopului?
Ai potea face un print screen a proprietatile laptopupui?
Bafta!

1 răspuns:
| MarkMarian3 explică:

Pai nu merge USB-utile, cd citește da nu am drive. Laptop e i5 Search of Incredible, ma gandesc sa fie din BIOS ceva? Sau o alta comanda?