| Floryn_8559 a întrebat:

de la un timp am o problema cu messengerul:nu imi apare poza la avatar a prietenilor. a mai avut cineva problema asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o problema de la messenger, mai exact de la serverele companiei Yahoo. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti in speranta ca vor rezolva problema cat mai curand posibil. Cu totii avem problemele pe care le ai tu...
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Reinstaleaza-l. happy

| NoChanceForUs a răspuns:

O problema recenta pentru ca se lucreaza la server(parca). Deci nu te ingrijora, se rezolva.(Dar frumos ar fi sa il faca pe bani-ceea ce nu ar fi de mirare, nimic pe lumea asta nu-i pe gratis.)