| MBAAA a întrebat:

De ceva timp am o problema cu avatarul messengerului. Cand pun o poza la avatar, la mine apare normal, dar la ceilalti apare putin gri, cam stearsa cum ar veni.Chestia asta se intampla doar la un singur id si nu prea as vrea sa renunt la el. Stie cineva ce pot face ca sa`mi vada toti poza normala la avatar?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca sa micsorezi poza in Paint si dupa aceea o pui la avatar!

| MaditsSaaa a răspuns:

Hei.se intampla multora.
Si la mine se face la fel sad
Cred ca e de la mess...eu sper sa se rezolve problema crying