| AlanIprechüm a întrebat:

De o saptamana cand intru pe Youtube de pe telefon si dau slide videoclipului in redare, ecranul se inegreste. Pe langa, calitatea video este ciudata, as putea spune. In loc de un video 480p el se reda cu o calitate mediocra desi imi arata ca e 480p. Am mai vazut lucruri de genul si la alti prieteni. Solutii sau explicatii? Precizez ca telefonul are Android 6 si toate actualizarile la zi. I-am dat reset dar problema nu se remediaza.

1 răspuns:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Problema aceasta am intalnit-o si eu pe un k9 smart. Si mi-a zis ca cica i de la Android cand m-am dus la un gsm. si cica daca imi iau un Android cu cateva versiuni mai mici problema ar fi remediata...