| rLdw0w a întrebat:

de vreo saptamana mi s-a stricat PC si tot incerc sa reinstalez Windows, am incerca Win 7 ultimate, home premium, professional, win 8.1, eternity.. si XP, problema este ca la fiecare imi da eroare ca nu merge instalat, ce sa fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| taken a răspuns:

Poate este defect hard disk-ul, poate placa de baza.
Ce eroare iti da? Poti intra in bios, booteaza?
DVD Rw este bun?

| rLdw0w explică (pentru Spawner007):

La momentu la actual pe PC este Windows 7. Dar nu il pot folosi. Cea mai intalnita eroare de mine la instalarea unui Windows este ceva de genul "Windows files are corrupt or missing" si la Windows 8.1 este totul OK pana la Expanding Windows files 25% - 40% imi zice asa "Your PC ran into a problem" imi zice sa caut pe net eroarea Bad_Pool_Header.

| rLdw0w explică (pentru taken):

Uita-te la raspunsul meu pentru Spawner ca sa vezi eroarea. in Bios pot intra, adica UEFI setup, PC-ul meu este nJoy N4 Maze. Cred ca cel mai bine ma duc cu el acolo de unde l-am cumparat.

| taken a răspuns (pentru rLdw0w):

Nu stiu ce sa spun.