| rLdw0w a întrebat:

de vreo saptamana mi s-a stricat PC si tot incerc sa reinstalez Windows, am incerca Win 7 ultimate, home premium, professional, win 8.1, eternity.. si XP, problema este ca la fiecare imi da eroare ca nu merge instalat, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Poate este defect hard disk-ul, poate placa de baza.
Ce eroare iti da? Poti intra in bios, booteaza?
DVD Rw este bun?

| rLdw0w explică (pentru taken):

Uita-te la raspunsul meu pentru Spawner ca sa vezi eroarea. in Bios pot intra, adica UEFI setup, PC-ul meu este nJoy N4 Maze. Cred ca cel mai bine ma duc cu el acolo de unde l-am cumparat.

| taken a răspuns (pentru rLdw0w):

Nu stiu ce sa spun.

Răspuns utilizator avertizat