| kalibra21 a întrebat:

Din curiozitate as vrea sa stiu si eu daca la doctori le este permis sa isi faca tatuaje, adica daca te verifica de asa ceva...cum se face la academie, unde te verifica si la dinti astia.Ma gandesc sa dau la medicina dar as vrea si un tatuaj.doua.laughing, daca stiti si niste modele de tatuaje pe mana, as vrea pe ambele si sa fie doar Tribal...doar astea imi plac.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| spank17 a răspuns:

Din cate stiu sunt multi doctori cu tatuaje. Oricum, sunt de parere ca tatuajele nu-l schimba pe om, iar cei care se uita urat la astia cu cercei/tatuaje sunt oameni cu prejudecati.

1 răspuns:
| kalibra21 explică:

Asa e spank, ai perfecta dreptate aici!