| Arthiom a întrebat:

Salut, e cineva pe aici absolvent al facultatii de electronica si telecomunicatii Iasi, sau care inca mai urmeaza cursuri acolo?
Trebuie sa ajung zilele astea pe acolo, dar nu stiu unde e, m-am uitat pe site-ul lor si am aflat ca face parte din universitatea gheorghe asachi. Dupa m-am uitat pe google maps, si dupa google maps zice ca e pe DJ282, in corpul universitatii cuza.
Cum vine asta? Chiar acolo este sau au gresit astia? Mi se pare dubios sa apartina de o universitate dar sa fie in corpul alteia, si nu am de gand sa ma plimb aiurea prin Iasi degeaba.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Adresa este Bd, Carol nr. 11 A, Iasi. Adica, pe Copou, la Universitate, intrarea cu lei. Cateva facultati care apartin de Politehnica au sediile in Copou.

| Arthiom explică (pentru ardnaxur1961):

Asa apare si pe google maps, langa copou. Aia o fi. Multumesc.

1 răspuns: