| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut,este legal sa fumezi narghilea pe stradă?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, dar sa te vad cum o cari.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i ilegal, dar este total incomod sa mergi cu narghileau in brate pe strada, si sa te cinui sa tragi din ea in acelasi timp.

| sierra1 a răspuns:

Cât timp nu fumezi halucinogene e ok.
poți să tragi pe toate orificiile!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Nici nu ai cum.

| Wr3nch a răspuns:

Cam greu sa cari o narghilea in mana pe strada. Mai degraba un vape.

| Wr3nch a răspuns:

Legal da, dar ai aratya extrem de cringe.

| Hammurabi a răspuns:

Narghileaua e legală. Dar trebuie să fie legal și ce pui în ea.
Dar să te așezipe trotuar cu narghileaua în față și să tragi din ea... nu știu.
De ex. și prezervativul e legal. Dar să te oprești pe trotuar și să ți-l pui...

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Nu este ilegal doar ca nu arata prea bine.