| K4n3kiK3n a întrebat:

Salut! Este pentru prima data cu trenul iar pe bilet spune ca trenul x circula ca y cand ajunge la o anume statie. Asta inseamna ca trebuie sa schimb trenul si urc in trenul y sau doar ca idee, numele trenului își schimba denumirea?

Răspuns Câştigător
| marin1988 a răspuns:

Salut. Întreabă șeful de tren care îți verifică biletul. Nu prea am înțeles exact întrebarea. În principiu trenurile își păstrează numărul, dar se poate schimba dacă adaugă vagoane noi din vreo stație. Sau dacă se separă vagoane pe parcurs. Cel mai bine să întrebi nașu happy

| K4n3kiK3n explică (pentru marin1988):

Am rezolvat, mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Sun trenuri care isi schimba numarul.
Dar informatia ta e neclara. Poate fi si cu schimbare.
Ai ceva de genul:
Statia A plecare ora:
Statia B soosire ora:
Statia B plecare ora:
Atunci, schimbi trenul.
Pentru ca eu pe biletele mele nu am vazut scimbare de numar. Numai pe site.

| K4n3kiK3n explică (pentru Yuoia):

Da, pe site apare, dar am rezolvat. Ms mult