| telluno a întrebat:

Salut,
Eu si sotia mea ne dorim sa cumparam un apartament cu 2 camere prin Programul "Prima Casa", insa am cautat pe internet anunturi, iar atunci cand sunt si intreb ce comision iau agentiile imobiliare ma doare capu.
Stie cineva in site de unde pot vedea apartamente de vanzare direct de la cumparator? fara agentii intermediare. direct propietarul sa posteze anuntul.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Hmm revista casa mea? sau baga o cerere la tocmai.ro

| Mihai81 a răspuns:

Poti gasi o agentie imobiliara cu comision minimi! Pt apartamente de 2-3 camere sau case si vile in Bucuresti si imprejurimi iti recomand www.eliteimob.ro