Întrebare recomandată | Ajmacagica a întrebat:

Salut, eu sunt la o scoala privata, inclusiv la scolile private vor suspenda cursurile sau doar la cele publice?

Răspuns Câştigător
| Trustmotorcy a răspuns:

Toate, elevii de la școlile private pot lua și ei virusul, nu este nimeni o excepție. laughing

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

TOATE unitatile de invatamant pre-universitare (inclusiv cele de stat si private) vor fi suspendate: gradinitele, clasele 1-13, precum si cele postliceale.
Universitatile vor decide fiecare daca se vor inchide sau nu, dupa caz.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca sunt cazuri de coronavirus in scoala respectiva, scoala se va inchide, daca nu, se merge la cursuri, normal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate.
Si nu asculta de userul Annastassia. E fostul user Ioneasca care nu face decat sa dezinformeze pe TPU.

VA ROG TPU. OPRITI USERUL ASTA.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De mâine în Cluj-Napoca se închid toate.

| Iote a răspuns:

Pentru @Annastassia:
Nu urmaresti stirile?
Toate scolile!
Degeaba m-ai blocat, ca tot nu ai dreptate.

| Eugen80 a răspuns:

Toate scolile!

| Rihhana1 a răspuns:

Da, atat scolile private cat si cele de stat isi vor supenda cursurile.

| tikow a răspuns:

Se inchid toate unitatile de invatamant!