| NadyPorahy a întrebat:

Bună!
Ce părere aveți despre cursurile de engleză de la școala privată Burlington English? Știți cumva cam cât ar costa? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Andrei21341241 a răspuns:

Sunt foarte bune am fost elev acolo si se face carte in legatura cu pretul nu mai imi aduc aminte

| NadyPorahy explică (pentru Andrei21341241):

Și ai învățat engleză?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NadyPorahy):

Pai cand intri acolo o sa ti se faca un program de limba engleza mi-a placut ca aveam profesori de calitate. Oricum mai bine decat la stat unde sunt o gramada de cazuri cu droguri.

| NadyPorahy explică (pentru anonim_4396):

Păi asta am înțeles, dar ai învățat engleză?