| blackboss a întrebat:

Eu voi pleca in Turcia foarte curand.si am auzit ca acolo se negociaza si..as vrea sa primesc niste sfaturi de la cei ce au mai fost acolo.si se poate primi chiar 50% din pretul initial si in cemagazine pot negocia?
Funda si vot pentru cel mai bun raspuns! As dori raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Se negociaza in general prin Bazaar-uri, piete, chiosculete mici, tarabe etc. Da poti primi si 50% din pretul initial. Ca sa vezi daca negociaza intreaba cat costa? Apoi cand zice pretul fa-te ca pleci dezamagit. Daca e dispus sa mai lase va striga dupa tine.