| Celcestietot a întrebat:

Exista căști fără fir cu microfon pentru pc, si daca da să îmi dați linkul de la site-ul pe care l-ați găsit mai jos în comentarii.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Eu am luat de pe ebay Philips si am dat nu mai stiu vreo 10-15 dolari pe ele sis f bune. Uite modelu,cred cai model vechi dar is f bune, tine bateria f mult, se incarca, vine cu incarcator, deci baterie incorporata, eu le am de vreo 3 ani si se aude f bine, are si mic incorporat nu asa sa se vada.Model no : Philips SHB4000WT/28 am vazut sunt pe ebay si cu 13 dolari.Bine nu stiu cum e cu shipping pentru RO dar poti vorbi le dai mesaj si intrebi.Castile astea le poti conecta la ce doresti, la calc, la telefon, orice are wirelles sau bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D45QBYBBM/

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei cu microfon incorporat in casti: http://www.emag.ro/......DQF0RYBBM/

Dar mi se pare enorm pretul.

| Petre987 a răspuns:

? Razer Căști fără fir - RESIGILAT
? de la 460 Lei redus la 259 Lei

? Descriere
? Căștile Razer Hammerhead True Wireless sunt concepute pentru o experiență auditivă superioară. Sunt wireless și au un design in-ear pentru confort maxim și o potrivire sigură. Cu o latență ultra-scăzută, sunetul este sincronizat cu videoclipul, ceea ce îl face ideal pentru jocuri. Căștile au un driver de 13 mm care oferă sunet de înaltă calitate și sunt rezistente la apă, făcându-le potrivite pentru utilizare în diferite medii.

Vin cu suport tactil și sunt compatibile cu Bluetooth 5.0 pentru o conectivitate ușoară. În plus, puteți controla căștile cu comenzi vocale și vin cu o carcasă de încărcare pentru a le menține încărcate și gata de utilizare. Căștile vin în culoarea neagră.

https://www.esecond.ro/......gilat.html