| BobiTheBoi a întrebat:

Salut, exista vreun site unde pot vedea centrele de premiere a cartonaselor din pungile Lay's? asta vara era o harta pe un site cu concursul si arata fiecare centru din tara, acum nu gasesc. Daca este si stiti lasati un link.

4 răspunsuri:
| AndyKama a răspuns:

Un Google Search la sectiunea imagini cred ca ar fi indeajuns...

| BobiTheBoi explică (pentru AndyKama):

Esti but? Pune-te tu si cauta sa vezi daca gasesti.Gasesti o gramada de alte prostii doar asta nu.Ce-i drept era o harta, dar era de la promotia de asta vara.

| AndyKama a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Nepot,daca tot o tragem in vorbe de duh, deschide ochii, da-ti doua palme, si apoi inchide-i din nou(vezi sa nu fie 4ever, intelegi tu ce spun...)Nu stiu cum dracu eu gasesc din prima cautare, dar unul care beleste mereu ochii pe "Goagal" nu gaseste.https://varalays.ro/centre Uite si link-ul care-ti va salva destinul.Mai mult gandire si mai putin comentariu.

| BobiTheBoi explică (pentru AndyKama):

Te dai smecher si te dai degeaba..aia am gasit-o si eu.Stii tu ca magazinele alea au facut contract din nou cu cei de la Lay's? Asta-i de asta vara, poate sa nu fie aceleasi magazine. Nu mai fa pe intelegentul ca nu-ti tine.