| cosmasavoare a întrebat:

Salut,
fac un apel celor din bucuresti! Cati km sunt de la otopeni pana la autogara militari si cam cat costa taxiul?
Sau daca exista si mijloc de transport in comun direct la autogara!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

27 de km sunt. De la Otopeni este ruta expres 783 care are urmatorul traseu Aeroportul Henri Coanda(fost Otopeni), Sos. Bucuresti-Ploiesti, P-ta Presei Libere, Sos. Kiseleff, P-ta Victoriei, Bd. Lascar Catargiu, P-ta Romana, Bd. G-ral Gh. Magheru, Bd. Nicolae Balcescu, Piata Unirii. Si apoi iei metroul de la Piata Uniri 1 pana la Pacii( Metroul trebuie sa scrie in fata Preciziei).