| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,folosesc google chrome si am adblocker sa scap de reclame dar imi tot apar niste chestii negre care au un x sunt enervante stie cineva cum as putea scapa de ele? par a fi niste reclame blocate(cred?)

3 răspunsuri:
| adrianbestboy98 explică (pentru figaro):

Ce nu rpicepi din partea asta "folosesc google chrome si am adblocker sa scap de reclame"

| LaccboGaming a răspuns:

Hey sallut adblocker iti face reclamele negre nu exista cv sa nu-ti apara reclame trebuie sa platesti 5 centi sa nu-ti mai apara reclae