| Xname a întrebat:

Salut! Ieri am mai pus o intrebare despre cum as putea sa fac un cd bootabil. Am inteles ca sunt 2 modalitati:
-deci am imaginea. iso si ii dau la nero, back-up burn image to disc.
-Cineva mi-a mai zis ca pot sa o scriu pe cd direct cu orice program (el mi-a indicat astroburn) si o face bootabila deoarece toate imaginile iso cu windows sunt bootabile si atunci cand sunt scrise pe cd raman bootabile

Care e cea mai buna modalitate dintre cele 2 si spuneti din experienta nu doar cu presupusul.

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Eu intodeauna am folosit prima varianta cea cu nero si nu am avut nici o eroare niciodata