| RazzyFUnik a întrebat:

Salut

Imi poate face cineva rost de o legitimatie cu insigna de la Politia Comunitara Bucuresti contra-cost?
Stiu ca nu e tocmai legala dar mi-ar fi utila in diverse cazuri... Sunt constient de riscurile pe care mi le asum folosind insemnele statului.

Daca ma poate ajuta cineva va rog sa imi lasati o metoda de contact aici sau mesaj privat.

Rog si ofer seriozitate!

1 răspuns:
| Oana92 a răspuns:

Cine iti poate face rost de asa ceva risca aceiasi pedeapsa ca si tine!