| tomy111 a întrebat:

Imi poate spune cineva cand incepe scoala anul asta? Sunt confuzhappy.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Scoala incepe pe 12 septembrie. Vezi aici: http://www.stiri.com.ro/......mbrie.html

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Eu inca ma rog sa nu inceapa laughing

| Daria a răspuns:

Incepe ca de obicei. De la anul o sa inceapa de pe 1 septembrie.Dar anul acesta incepe de pe 15 parcathinking

| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, scoala incepe pe 13 septembrie. Acuma depinde si de fiecare scoala eu incep de exemplu in 15 septembrie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 septembrie ce dezastru pacat

| MLSS a răspuns:

12 septembrie, dar ink nu se stie sigur, s-ar putea sa inceapa de 1straight face

| florentinafloricica a răspuns:

Pe 12 septembrie

| ℓǾvέÞŀnK a răspuns:

12 septembrie.batting eyelashes