| Root4004 a întrebat:

Imi puteti spune programe de filmat desktopul de flmat ecranul? Va rog dau Funda!
Dar sa fie bune, sa pot sa pun pauza la video si sal reiau. Ca "Screen Recorder" nu poate face asta.
Funda!
P.S : ar fi super daca as mai putea sa micsorez in timpul filmari, sa micsorez aia unde filmeaza.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheEvilCat a răspuns:

HyperCam:>
E bun si usor de folosit, si poti da pauza...sau...ma rog, cred:))Eu il am, dar nu prea folosesc:))

Cred ca asta e linkul`:D

http://hypercam.en.softonic.com/

6 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Camstudio! Funda?

| Ibanez a răspuns:

Am eu un program super care sper ca îți place : HyperCam :d. Pe F2 se pornește / inchide. Nu il prea folosesc ca sa stiu pe ce butin e pauza, dar iti arata acolo. Fundă? puppy dog eyes

| Root4004 explică (pentru Ibanez):

Adica nu pot da pauza? sad

| Ibanez a răspuns (pentru Root4004):

Ba da!

| Madalinxddd a răspuns:

Salut!
Eu ti-as recomanda HyperCam3 sau Fraps happy
Bafta!