| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca anul acesta se va tine The black friday la eMAG? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Nu numai la EMAG, anul acesta sunt mai multe magazine.
E pe 23 noiembrie si participa magazine din mia multe domenii, anul trecut a fost mai mult IT.
Lasa un mail pe http://blackfriday2012.eu/ si vei primi lista completa cu o zi inainte.
Bafta

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca in fiecare an magazinele online mari cum este si eMAG respecta traditia reducerilor - black friday.

| akbaa a răspuns:

Bine a spus @neluL, magazinele mari online.Cu ocazia acestei zile, aceste magazine mari vor alinia preturile cu celelalte magazine.Nesimtirea preturilor de la eMAG n-are limite. Power by www.price.ro