| tigru123456 a întrebat:

Cum vi s-a parut black-friday la eMAG de anul acesta?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

De obicei reducere au cele de 20 de milioane, au o reducere de 20 de lei si aia e laughing

| cristi202 a răspuns:

Costisitor. happy

| RAY a răspuns:

Vrajeala,aveam un s8 la favorite mult timp la pretul de 2000 de ron e ieri ce sa vezi 2500 de ron

| alex15ccc a răspuns:

Slab, reduceri putine si scam-uri, dupa cum a spus robertyem

| MadalinG99 a răspuns:

Galaxy J6 acum o saptamana 649, cu o seara inainte 1200 parca, in ieri 900 big grin Trage tu concluzia, 100%scam

| Rotazi a răspuns:

Au fost la reduceri (mici) doar cele nevandabile sau cele foarte scumpe si greu vandabile. In rest, cum au spus si ceilalti: mai scumpe dupa "reducere" decat inainte.
Eu ochisem o camera. Ieri pretul ramasese batut in cuie. Caz fericit. Putea fi mai scump. Asa ca mai astept.

| Mt34 a răspuns:

Plin de scam-uri. Un produs favorit de-al meu cu o zi înainte de Black Friday era redus de la 500 lei la 445 și de Black Friday scria că este redus la 500 de la 679

| DIGIT4L a răspuns:

Slab, unele produse au reducere dar majoritatea sunt scam-uri. Preturi bune sunt in lunile februarie-martie si iunie-iulie acum sunt umflate la maxim.