| Rony56 a întrebat:

imi ziceti si mie niste programe de filmat jocuri.
fraps nu are pauza ca vreau sa fac episoade de nea ilie (daca tary nu mai face), si stiti sunt tot felul de comenzi si nu trebuie scrise.
Bandicam are pauza dar mi se vede rau la videoclip (dispare omu 1 sec, apare nu se vad lucrurile)
zd screen recorder : ii bun da are lag maaare, ca si cum v-as arata o imagine si alta...
Dxstroy- e bun numai ca e la fel ca fraps. nu are pauza
Imi ziceti programe de filmat jocuri fara lag, sa se vada bine cand sa ma uit, sa aiba pauza! Mersi!

23 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

CamStudio - Desktop Screen Recorder de aici http://sourceforge.net/projects/camstudio/

Game Cam -> http://v2.planetgamecam.com/
Bafta!

| Rony56 explică (pentru Grimmjow69):

Spune-mi serial number de la game cam si ai si funda happy

| Gabi1359 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Ala nu e pentru jocuri.

| Nume2 a răspuns:

Da poti filma cu fraps si sa tai unde ai scris comanda la editat. eu asa fac... dar eu mai filmez cu camtasia studio 8 ( poti edita si cu el ) happy

| Rony56 explică (pentru Nume2):

Si cum lipesc toate intr-un video

| Nume2 a răspuns (pentru Rony56):

Fii atent ( pentru movie maker ) faci exact cu faci cu primul il tragi unde scrie drag si dapaia il pui jos unde il tai/ pui efecte o sa-ti dai seama

| Rony56 explică:

HEI HEI HEI!
l-am facut pana la urma si E BUN.
e nea ilie short asa voi face la inceput, apoi voi face videoclipuri cat mai bune
sit back and watch:
http://www.youtube.com/watch?v=EtHsiah07RE

| marktheshark a răspuns:

Hypercam2 cauta programul asta

| Andrey3oo7 a răspuns:

Incearca Overwolf.

P.S:Incearca sa fie la fel de bune episoadele laughing

| Rony56 explică (pentru Andrey3oo7):

happy Ok

| Rony56 explică (pentru Andrey3oo7):

Bai overwolf e bun da nu are pauza!

| aRandomIdiot a răspuns:

Frapsul e cel mai bun. Nu ai nevoie de pauza, poti opri filmarea si il poti edita mai tarziu in orice program de video edit(pana si movie maker e bun pentru asa ceva)

| Rony56 explică (pentru aRandomIdiot):

Am camtasia studio 7. dar de exemplu fac textu le pun pe toate la time line acolo jos si. cand dau pe youtube am doar primul video. Pf. cum le lipesc intr-un video?

| Vijoaica_Robert_2000 a răspuns (pentru aRandomIdiot):

Eu am avut fraps si imi filma cam 8 fisiere deodata

| Minnie23 a răspuns:

Bandicam!
Se descarcă de aici, Gratis :

http://www.bandicam.com

Dacă ai nelămuriri şi nu ştii cum să
îl foloseşti, întreabă-mă! :3

| Rony56 explică (pentru Minnie23):

Bandicam? PE BUNE rolling on the floor.
E cel mai prost program de filmat, daca vrei sa filmezi un joc ITI FACE O GRAMADA DE LAG.

| Minnie23 a răspuns (pentru Rony56):

Eu acela îl folosesc! Taci din gură rolling on the floor :*

| Rony56 explică (pentru Minnie23):

Il folosesti tu dar am un laptop din piatra laughing

| Minnie23 a răspuns (pentru Rony56):

Al meu e din aur :3

| Rony56 explică (pentru Minnie23):

Eu as vrea unul de diamant laughing

| ProAlex a răspuns (pentru Rony56):

Ai dreptate bandicamul cand filmezi zici ca cineva a dat cu ulei pe filmare si provoaca mult lag