| Koby13 a întrebat:

Salut; intrebare: pe bwin.com, atunci cand incerc sa-mi fac cont, la categoria rezidenta(tara) nu gasesc Romania. Am incercat si pe.ro, si pe.com. Si nu pot sa ma inregistrez din cauza asta. Aveti vreo idee cum as putea proceda?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Inregistreaza-te cu alta tara caci oricum nu te va cauta nimeni acasa. daca vrei sa te afiliezi la ei atunci castigurile vor veni pe card.si ca sa joci la ei tot de un card ai nevoie

| CrazyName a răspuns:

Pune alta tara.